2. VIO

4. in 5. razred

Razredničarka: Natalija Paušner

Sorazrednik: Bojan Cunk

Rezultat iskanja slik za šolske počitnice

Za starše:

dopoldanska GU je vsako sredo, od 9.25 – 10.10

popoldanska GU je vsak drugi torek v mesecu, od 17.00 – 18.00

Za učence:

Angleška bralna značka 2017/2018 – SEZNAM KNJIG

5. razred (izbereš 3 knjige)

1. The Jungle Book

2. Anna and the Dolphin

3. The Giraffe and the Pelly and Me

4. A Bug’s Life

5. Pete and the Pirates

6. The Little Mermaid

6. razred

Razrednik: Simona Tomažič

Sorazrednik: Sonja Fajfar

OBVESTILA:

SISETEMATSKI PREGLED

Spoštovani starši šestošolcev!

V četrtek, 17. 11. 2016, imajo vaši otroci sistematski pregled v Zdravstvenem domu Ormož. Učenci, ki v šolo prihajajo peš oz. jih pripeljete, naj bodo na ta dan v šoli ob 6.55 uri, saj se bomo v Ormož odpravili s šolskim avtobusom, ki ga bodo učenci plačali na avtobusu pri povratku iz Ormoža v višini 1,90 EUR. Učenci, ki se v šolo pripeljejo s šolskim avtobusom iz smeri Kog, ostanejo na avtobus.  Učenci naj s seboj prinesejo kartico zdravstvenega zavarovanja in knjižico o celjenju (rumene barve). Opravili bodo tudi cepljenje otrok proti HPV (Humani papilomavirus). Dekleta naj zato s sabo prinesejo podpisane izjave staršev, če starši soglašate ali če ne soglašate s cepljenjem. Fantje pa naj prinesejo podpisano izjavo le, če starši s cepljenjem soglašate.  Za malico bo poskrbljeno. V Miklavž se vrnemo z avtobusom ob 12.45 uri.

Miklavž pri Ormožu, 10. 11. 2016                                              Razredničarka Simona Tomažič

Tradicionalni zajtrk

V petek, 18.11. bomo na šoli izvedli dan dejavnosti z naslovom TRADICIONALNI SLOVENSKI ZAJTRK. Učenci 6. razreda se boste prelevili v kuharje in se preizkusili v ˝izdelavi˝, pripravi in poskušanju različnih testenin. Rabili boste PREDPASNIK.

happy-kid-clipart-kid_row

Dopoldanske govorilne ure: ponedeljek, 9. 10 – 9. 55