IZBOR OBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETOV ZA UČENCE OD 7. DO 9. RAZREDA V PRIHODNJEM ŠOLSKEM LETU – DO 19. 4. 2020

Spoštovani starši, dragi učenci,

čas je, da pričnemo z načrtovanjem izbirnih predmetov v naslednjem šolskem letu. Zaradi situacije s koronavirusom bo izbirni postopek potekal na daljavo, in sicer preko E-asistenta.

Svetujemo vam, da si vzamete čas in dobro preberete predstavitve in navodila. Pogovorite se z otrokom o njegovih željah in šele po razmisleku izpeljite postopek izbire. Spletni postopek izbire bo odprt do 19. 4. 2020.

Če boste imeli kakršnakoli vprašanja o izbirnih predmetih, mi napišite sporočilo po E-asistentu ali na e-naslov: nadja.curk@guest.arnes.si.

Lahko me tudi pokličete vsak dan od ponedeljka do petka med 8.00 in 12.00 na tel. št.:031 600 152.

Če vam postopka po spletu ne bo uspelo izpeljati, mi lahko svojo izbiro sporočite na zgoraj navedeni naslov (skupaj z otrokovim imenom in priimkom in  rangiranimi vsaj 6 izbirnimi predmeti).

V SPODNJIH POVEZAVAH BOSTE NAŠLI:

• Vse, kar morate vedeti o izbirnih predmetih
  • Predstavitev ponujenih obveznih izbirnih predmetov za posamezni razred
  • Navodila za postopek izbire preko E-asistenta

VSE, KAR MORATE VEDETI O IZBIRNIH PREDMETIH

NAVODILA ZA STARŠE ZA PRIJAVO PREKO E-ASISTENTA

OPIS OIP SEDMI RAZRED

OPIS OIP OSMI RAZRED

OPIS OIP DEVETI RAZRED

NE SKRBITE. SKUPAJ BOMO ZMOGLI.

Lepo vas pozdravljam. Ostanite zdravi.

Nadja Domjanić Curk