Nujno varstvo otrok v vrtcu Miklavž pri Ormožu med 9. in 13. 11. 2020

Spoštovani starši/skrbniki,

v skladu z odločitvijo Vlade Republike Slovenije na današnji seji vam sporočamo, da vrtci v prihodnjem tednu med 9. in 13. 11. 2020 nadaljujejo delo na enak način, kot je to določeno z Odlokom o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah ter visokošolskih zavodih.

Vrtci bodo tudi v prihodnem tednu izvajali programe v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način.

Zato vas ponovno prosimo, da do jutri (petek, 6. 11. 2020) do 17.00 sporočite ali v naslednjem tednu potrebujete varstvo za vašega otroka. Pri tem vas prosimo, da sporočite tudi čas prihoda in odhoda otroka v vrtec oz. iz vrtca. Prosimo vas, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke.

Nujno varstvo bo v skladu s sklepom  župana Občine Ormož z dne 23. 10. 2020 potekalo v enoti Miklavž.

Ponovno se vam zahvaljujemo za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Nadja Domjanić Curk, pomočnica ravnatelja za vrtec