08 Nov 2017

“Branje-zakaj zaA?eti A?e v zibki”

0 Komentarjev

A�

VABILO

SpoA?tovani starA?i.

Veseli nas, da vas lahko v sredo, 15. 11. 2017 ob 16.00 uri v naravoslovni uA?ilnici OA� MiklavA? povabimo A�na predavanje specialne pedagoginje, avtorice A?tevilnih knjig Katarine KesiA? Dimic:

A�Branje-zakaj zaA?eti A?e v zibkiA�

Predavateljica nam bo skozi A?tevilne primere iz lastne prakse osvetlila pomen branja v zgodnjem otroA?tvu za uspeA?en razvoj otroka na A?tevilnih podroA?jih.

V A?elji, da se predavanja A�A�A�udeleA?ite vA� A?im veA?jem A?tevilu, vas lepo pozdravljamo!

Svetovalna delavka:A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A� A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�A�Ravnatelj:

Nadja DomjaniA� CurkA� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� A� Vlado Hebar

O Avtorju