27 Sep 2016

Teden otroka “Svet, v katerem A?elim A?iveti”

0 Komentarjev

kamagra oral jelly uk next day, kamagra oral jelly uk next day, kamagra oral jelly uk next day, kamagra oral jelly uk next day, kamagra oral jelly uk next day, kamagra oral jelly uk next day. Tudi v letoA?njem A?olskem letu bomo Teden otroka ( od 3.10. do 7.10. 2016 ) na naA?i A?oli obeleA?ili s posebnimi aktivnostmi:

v ponedeljek bo za otroke vrtca in uA?ence 1. VIO lutkovna predstava Ai??tirje muzikantje

-v sredo Ai??bo za starA?e in uA?ence podaljA?anega bivanja potekala ustvarjalna delavnica

-v tem tednu ne bo domaA?ih nalog in ocenjevanja znanja

-TABLA POZITIVNIH SPOROA?IL: Ai?? (v pritliA?ju pri raA?unalniA?ki uA?ilnici) bodo uA?itelji pisaliAi??pohvale, pozitivne misliAi??uA?encem, ki se pri pouku in drugih aktivnostih trudijo, izkaA?ejoAi??

-SPREJEM PRVOAi??OLCEV V Ai??OLSKO SKUPNOST: v petek bomo s poukom konA?ali ob 11. uri. Sledil bo kulturni program s sprejemom prvoA?olcev v A?olsko skupnost . Na koncu pa s bomo vsi posladkali s peA?enimi kostanji.

 

 

[na vrh]
O Avtorju