03 Jan 2018

VABILO

Spoštovani starši!

Počasi, a vztrajno se približuje trenutek, ko bodo vaši otroci postali srednješolci. Odločitev o izbiri prave srednje šole je večkrat težka, vselej pa zelo pomembna. Želimo si, da pred tem učenci in starši dobite čim več informacij o programih, ki jih posamezne srednje šole izvajajo.

V ta namen bomo tudi letos organizirali »Tržnico poklicev«, ki bo v prostorih šole

v torek, 9. 01. 2018,  med 16.00 in 17.30 uro.

Na tržnici se bodo predstavile  srednje šole in dijaški domovi Podravja in Pomurja.

Vabimo vas, da se skupaj z učenci udeležite tržnice in dobite informacije, ki vas zanimajo »iz prve roke«

Lepo pozdravljeni!

Šolska svetovalna delavka:                                                                                             Ravnatelj:

Nadja Domjanić Curk                                                                                                     Vlado Hebar

O Avtorju