Vrtec Miklavž – Zajčki

Kombinirani oddelek, starost otrok 2 – 4 let

• Mesec september smo doživljali v spoznavanju, množičnem teku in igrah.
  • V mesecu oktobru smo preživljali prosti čas v Tednu otroka in doživljali pisane barve jeseni.

Meseca novembra smo razvijali zdrave navade, uživali v tradicionalnem medenem dnevu, se učili osebne higiene, preprečevanja nezgod in šivali.

Mesec december je bil poln pričakovanj.

V mesecu januarju smo ustvarjali, odšli na daljši zimski pohod in spoznali ročna dela.

Mesec februar je bil zaradi virusnih bolezni malo drugačen kot ostali meseci.

V mesecu marcu smo z babico pekli pustne flancate, rajali v maskah, odprli vrata igralnice mamicam in oblikovali z babico rogljičke iz testa.

V aprilu smo ob mednarodnem Dnevu knjige prisluhnili zgodbi med. sestre, prinesli vsak svojo najljubšo knjigo, pripovedovali, igrali z lutko ter se družili z babico, ki nam je predstavila svoj poklic.

Meseca maja smo sejali semena zelenjave ob obisku babice in odhiteli na daljši pomladni pohod.