OBVESTILO UČENCEM IN STARŠEM

PREKLIC NAPOVEDI NUJNEGA VARSTVA-ZA STARŠE OTROK VRTCA IN ŠOLE

Obveščamo vas, da  nov odlok Vlade RS z dne 15.3.2020, v času zaprtja šol in vrtcev ne dovoljuje več organizacije nujnega varstva   za otroke v vrtcu in učence od 1. do 5. razreda, katerih starši so zaposleni v zdravstvu, energetiki, komunali in varnosti (varnost, policija, vojska,…).

Občine morajo poskrbeti za druge oblike, priporočljivo je varstvo na domu. Vsi starši zgoraj navedenih skupin lahko vse informacije v zvezi z organizacijo varstva na domu dobite na tel. št. 040 123 153 (Irma Murad, podžupanja).

Hvala za razumevanje.

Za učence bomo  na šoli  glede na možnosti organizirali pouk na daljavo.

Učenci bodo dobivali navodila za delo oz. povezave do e-gradiv na šolski spletni strani

OŠ Miklavž pri Ormožu:

pod zavihki razredi od 1. do 9. razreda in/ali po eAsistentu.

Podružnica Kog:

• POUK

Prosimo vas, da v tem času pozorno spremljate medije in spletne strani uradnih institucij in upoštevate navodila NIJZ.

O morebitnih spremembah ali novostih glede delovanja šole in vrtca, vas bomo obveščali preko e-asistenta oz. spletne strani šole.

Z željo, da ostanemo zdravi, vas lepo pozdravljamo in se vam zahvaljujemo za razumevanje.

Kolektiv OŠ Miklavž pri Ormožu in podružnice Kog