Vrtec Kog

Vrtec Kog je del VIZ ENOTE MIKLAVŽ PRI ORMOŽU Z DISLOCIRANO ENOTO NA KOGU in kot tak del enovitega zavoda OŠ Miklavž pri Ormožu.

V šolskem letu 2020/21 sta v enoti Kog 2 oddelka:

SKUPINA ODDELEK VZGOJITELJICE, VPO-VZGOJITELJICE
GOSENICE

HETEROGENI ODDELEK

1 DO 3 LETA STARIH OTROK

ANDREJA KOŠČAK, INES BOLCAR
NAVIHANCI HETEROGENI ODDELEK 3 DO 5 LET STARIH OTROK

PETRA LAH, ANJA KOCJAN

TADEJA KOLARIČ-SPREMLJEVALKA

OBRAZCI:

VLOGA ZA VPIS V VRTEC

OBRAZEC ZA OPROSTITEV PLAČILA

OBRAZEC ZA IZPIS IZ VRTCA

OBVESTILA:

Pred pričetkom novega šolskega leta  2020/21 si lahko starši preberete naslednja obvestila:

obvestilo za starše vrtca s protokoli-KOG

UVAJANJE NOVINCEV-protokol

Ju-hu-hu poletje je tu!

Končno smo pričakali tople poletne dni in z njimi naše poletne dejavnosti v vrtcu. Za konec šolskega leta smo si privoščili pravo poletno osvežitev z dvodnevnimi vodnimi igrami, sladoledom in torto. Bilo je noro zabavno, mokro in vriskanje se je slišalo po celem Kogu. Mi smo naredili zabaven uvod v počitnice, vam pa želimo, da si odpočijete in naberete novih moči za novo šolsko leto, ki je pred nami.

KLIKNI ⇓

GALERIJA PRETEKLIH DOGODKOV >>

OBISK POSKOČNIH MUZIKANTOV S PIKAPOLONICO

Sodelovali smo na natečaju Poskočnih muzikantov. Za naš trud so nas nagradili s svojim obiskom. Skupaj smo peli, plesali in se zabavali.