Skupina ČEBELICE

V skupini Čebelice za otroke skrbijo:

vzgojiteljica Janja Kocjan in  -VPO-pomočnici vzgojiteljice Renata Šimunić in Milena Kosec.

Poglejte kaj smo delali v preteklih mesecih:

V SEPTEMBRU 2020 >>
V OKTOBRU 2020 >>
V NOVEMBRU 2019 >>
V DECEMBRU 2019 >>
V JANUARJU 2021 >>
V FEBRUARJU 2021 >>
V MARCU 2021 >>
V APRILU 2020 >>
V MAJU 2020 >>

V APRILU 2021

Na deževen dan smo se s pomočjo Joge za otroke sprehodili skozi zgodbico POD MEDVEDOVIM DEŽNIKOM.

Po dolgem času nas je obiskala čebelica Minka in se z nami preizkusila v različnih gibalno tekmovalnih igrah.

Trenutke lepega vremena v tem mesecu smo izkoristili za prosto igro na dvorišču vrtca.

Veliko pozornost pa smo namenili tudi govoru in glasovom. Igrali smo se s pomočjo logopedskih kartic, kjer smo obračali jeziček po navodilih. Zraven učenja smo se zelo zabavali. Pa si poglejte sami, če ni tako.

Skozi pravljico o Rdeči Kapici smo se naučili pravilno držati barvice

Ugotavljali smo prvi glas v besedi in sličice razvrščali po glasovih.

Razdeljeni v skupine smo igrali s črkami, sestavljali naša imena, besede, oblikovali iz plastelina, po sličicah sestavljali barvice in še marsikaj. Pa kaj bi naštevali, poglejte si sami.