NEOBVEZNI IZBIRNI PREDMETI V PRIHODNJEM ŠOLSKEM LETU 2020/21

Spoštovani starši, dragi učenci,

čas je, da pričnemo tudi z načrtovanjem neobveznih  izbirnih predmetov v naslednjem šolskem letu. Zaradi situacije s koronavirusom bo tudi ta izbirni postopek potekal na daljavo, in sicer preko E-asistenta.

V spodnjih povezavah boste našli:

·      Vse, kar morate vedeti o neobveznih izbirnih predmetih za bodoče učence 4. do 6. razreda in neobveznem izbirnem predmetu nemščina v 7.,8. in 9. razredu

·      Predstavitev ponujenih neobveznih  izbirnih predmetov

·      Navodila za postopek izbire preko E-asistenta

Svetujemo vam, da si vzamete čas in dobro preberete predstavitve in navodila. Pogovorite se z otrokom o njegovih željah in šele po razmisleku izpeljite postopek izbire. Spletni postopek izbire bo odprt do 4. 5. 2020.

Če boste imeli kakršnakoli vprašanja o neobveznih izbirnih predmetih, mi napišite sporočilo po E-asistentu ali na e-naslov: nadja.curk@guest.arnes.si.

KAJ MORAM VEDETI O NEOBVEZNIH IZBIRNIH PREDMETIH 4.-6.razred

NIP 4.-6.r. Miklavž

NIP 4.-5.r.Kog

NIP_NEMŠČINA_7_8_9_R

NAVODILA ZA STARŠE-prijava

Če vam postopka po spletu ne bo uspelo izpeljati, mi lahko svojo izbiro sporočite na zgoraj navedeni naslov (skupaj z otrokovim imenom in priimkom).

BREZ SKRBI. SKUPAJ NAM BO USPELO.

Lepo vas pozdravljam. Ostanite zdravi.

Nadja Domjanić Curk