VPIS V VRTEC ZA ŠOLSKO LETO 2020/21 -VLOGE SPREJEMAMO DO 11.5.2020

Spoštovani.

V začetku meseca aprila smo objavili vabilo k vpisu v naš vrtec za šolsko leto 2020/21. Vse, ki še morda nameravate poslati vlogo za vpis za svojega otroka prosimo, da to  storijo do 11. 5. 2020.

Vsa navodila se nahajajo spodaj.

Osnovna šola Miklavž pri Ormožu vabi k vpisu starše predšolskih otrok, ki želijo vključiti svoje otroke v VIZ enoto Miklavž pri Ormožu z dislocirano enoto Kog za  šolsko leto 2020/21.

Vpis bo zaradi vsem znanih razmer potekal na daljavo. To pomeni, da izpolnjeno vlogo za vpis pošljete po navadni pošti na naslov:

OŠ Miklavž pri Ormožu

Miklavž pri Ormožu 29

2275 Miklavž pri Ormožu

ali skenirano (lahko tudi fotografirano)  po elektronski pošti na naslov nadja.curk@guest.arnes.si.

V primeru, da vloge ne morete natisniti in izpolniti, poslati ali skenirati,  pa prosim sporočite vse podatke iz vloge na zgoraj navedeni elektronski naslov.

Vlogo za vpis lahko oddate že v tem trenutku vsi starši, ki nameravate vključiti otroka v vrtec tekom šolskega leta 2020/2021 ne glede na to, kdaj  bo otrok dejansko vstopil v vrtec. Vrtec bo izvajal program za  otroke v starosti od dopolnjenih 11 mesecev do vstopa v šolo.

O sprejemu otroka v vrtec boste pisno obveščeni.

Za otroke, ki so že vključeni v vrtec, vloge  ni potrebno izpolnjevati.

VLOGA ZA VPIS V VRTEC

Lepo pozdravljeni.