OBVESTILO STARŠEM VSEH UČENCEV VOZAČEV OB VRNITVI UČENCEV OD 6. DO 8. RAZREDA V ŠOLO

Spoštovani starši, skrbniki,

jutri, v sredo 3. 6. 2020, se v šolo vračajo še učenci od 6. do 8. razreda. Po dolgem času bodo prostore naše šole ponovno napolnili veseli glasovi in živ žav vseh naših učencev. Tega smo še posebej veseli.

Zaradi potrebe po upoštevanju navodil NIJZ oz. higienskih ukrepov, vam podajamo nekaj pomembnih informacij glede šolskih prevozov, urnikov, prihoda v šolo in prehrane, ki veljajo za vse učence.

AVTOBUSNI PREVOZ:

• Zaradi zagotavljanja varnosti (Pravila NIJZ za avtobusni prevoz smo objavili v predhodnem obvestilu) je bilo potrebno spremeniti vozne rede avtobusov in s tem tudi prihode in odhode učencev.
  • Prosimo starše, ki lahko zagotovijo lasten prevoz, da se tega poslužijo. Kjer je možno, naj otroci pridejo v šolo peš ali s kolesom.
  • AVTOBUS SMER KRČEVINA-VELIKI BREBROVNIK-JERUZALEM-MIKLAVŽ pelje po nespremenjenem voznem redu.
  • NAVODILA ZA AVTOBUS IZ SMERI KOGA ZA 8. IN 9. RAZRED:

ODHOD V ŠOLO: Učenci 8. in 9. razreda iz smeri Koga koristijo prvi jutranji avtobus, ki v šolo pripelje ob 6.43.

ODHOD DOMOV: Povratek za učence 8. in 9. razreda domov je ob 12.55.

• NAVODILA ZA AVTOBUS IZ SMERI KOGA ZA VSE OSTALE UČENCE:

ODHOD V ŠOLO: Učenci koristijo zjutraj drugi avtobus, ki v šolo pripelje ob 7.15.

ODHOD DOMOV: Avtobus odpelje ob 14.30.

Vozni red šolskih avtobusov: tukaj

Vozni_red_Vel. Brebrovnik – Jeruzalem – Miklavž

Vozni_red_Gomila – Kog – Miklavž

Vozni_red_OŠ_KOG

PRIHOD V ŠOLO:

Učenci se zjutraj zberejo na označenem zbirnem mestu ob parkirišču pri dežurnem učitelju. Ob 7.20 se odpravijo v matično učilnico z učiteljem, ki jih poučuje prvo šolsko uro.

MATIČNE UČILNICE:

• 6.razred: učilnica za slovenščino
  • 7.razred: učilnica za matematiko
  • 8.razred: učilnica za tuje jezike
  • 9.razred: učilnica za naravoslovje

Za vse ostale razrede  matične učilnice ostanejo nespremenjene.

URNIKI:

• Urniki učencev ostajajo nespremenjeni (kot pred koronavirusno epidemijo), vključno s podaljšanim bivanjem in jutranjim varstvom. Pouk se prične kot običajno ob 7.30. Izjema je pouk nekaterih izbirnih predmetov, ki se bo pričel ob 7.45 zaradi organizacije šolskih prevozov.

PREHRANA:

• Učenci bodo malicali v matičnih učilnicah.
  • Kosilo bo v jedilnici po vnaprej določenem časovnem zaporedju.

Veselimo se našega ponovnega snidenja, kljub temu, da bo to ob upoštevanju vseh higienskih priporočil nekoliko drugačno, kot smo ga bili vajeni.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Kolektiv OŠ Miklavž pri Ormožu