Skoči na glavno vsebino

ŠOLANJE NA DALJAVO OD 9. 11. 2020 – OBVESTILO

Spoštovani starši/skrbniki,

ministrica za izobraževanje, znanost in šport je na podlagi 104. člena Zakona o začasnih ukrepih za omilitev in odpravo posledic COVID-19 (Uradni list RS, št. 152/20) izdala sklep, s katerim je zaradi še vedno zelo resne epidemiološke situacije in izvajanja ukrepov za preprečitev širjenja virusa COVID-19 določila, da se bo

-od 9. 11. 2020 dalje vzgojno-izobraževalno delo v šolah za vse učence izvajalo na daljavo.

Tako tudi učenci naše šole OŠ Miklavž pri Ormožu z naslednjim tednom pričnejo (1. do 5. razred) oz. nadaljujejo (6. do 9. razred) s poukom na daljavo. Vsa navodila za delo bodo učenci prejeli od svojih učiteljev.

Z željo, da vsi ostanemo zdravi, vas lepo pozdravljamo.

Kolektiv OŠ Miklavž pri Ormožu

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost