Skoči na glavno vsebino

ROKODELSTVO-PRILOŽNOST TUDI ZA MLADE v vrtcu Kog

V  tem šolskem letu  se je naš vrtec  vključil v projekt DEDIŠČINE DESTINACIJE JERUZALEM.

Tema  letošnjega projekta:  ROKODELSTVO- PRILOŽNOST TUDI ZA MLADE.

 

Otroci so si v svojih igralnicah ogledali posnetke lokalnega umetnika rokodelca gospoda Karleka. Igrali smo se spomin na temo rokodelstvo, starejši otroci so si izdelali košare in jih tudi pobarvali. V sredo smo se zbrali pred šolo, kjer smo veselo zaplesali z metlami, ki jih je izdelal naš rokodelec. Vsaka skupina je šla na pohod do grma oz. drevesa, ki se imenuje Pintovec, iz katerega g. Karlek plete svoje košare. Na koncu tedna nas je obiskal rokodelec in nam pokazal kako se izdelujejo košare, gledali in poslušali smo ga z velikim zanimanjem. Po njegovem odhodu smo imeli svojo tržnico z različnim sadjem. Izdelali smo si svoj denar za tržnico, kjer smo si izbrali sadje in ga z našim denarjem tudi kupili in pojedli.

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost