Skoči na glavno vsebino

Lutkovna predstava Zvonček na Območnem srečanju lutkovnih skupin v Ormožu

Lutkovna skupina naše šole, ki jo obiskujejo učenci 1.-3. razreda, se je  14. marca 2023 premierno predstavila na Območnem srečanju lutkovnih skupin v Ormožu. Priredili smo pravljico Anje Štefan z naslovom Zvonček. Lutke in sceno smo ustvarili skupaj, na odru pa so zaigrali Lan, Mia, Manuel, Ema, Tijara, Ula, Miha, Nino, Tia in Žiga. Neža in Jakob sta poskrbela za glasbo in glasbeno spremljavo na violončelu, Lucas za svetlobo, učiteljica Lidija pa za režijo.  Veseli smo bili ocene strokovne spremljevalke, ki nas je uvrstila še na regijsko srečanje lutkovnih skupin, ki bo 17. aprila v Slovenski Bistrici. Se že veselimo!

Tudi mi se bomo predstavili domači publiki na gledališkem večeru v Miklavžu. Vljudno vabljeni!

           

    

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost