Obvestilo za starše otrok vrtca

Spoštovani starši, skrbniki,

v vrtce po Sloveniji se s 1. 6. 2020 vrača večje število otrok. V skladu s tem smo včeraj, 28.5.2020 popoldne prejeli Okrožnico MIZŠ. Podajamo vam naslednje pomembne informacije:

SKUPINE V VRTCU:

Od ponedeljka 1.6.2020 dalje oddelki vrtcev delujejo v skladu z veljavnimi normativi, ki jih določajo predpisi s področja predšolske vzgoje.

To pomeni, da v obeh enotah vrtca skupine delujejo tako kot pred epidemijo. V vrtcu Kog to pomeni, da so otroci skupine Sončki ponovno združeni v znani igralnici.

PLAČILO OSKRBNINE:

Starši, ki ste se odločili, da svojih otrok v vrtec še ne boste  vključili, ste  do 30. junija 2020 oproščeni plačila oskrbnine. Če je bil/bo v obdobju od 18.5. do 30.6. 2020 otrok v vrtcu prisoten le določeno število dni, ostale dneve pa ne, boste starši za čas odsotnosti otroka iz vrtca, oproščeni celotnega plačila (ne le za stroške neporabljenih živil.)

Vsi ostali higienski ukrepi, navedeni v obvestilu s protokoli, ki ste ga prejeli pred ponovnim odprtjem vrtca ostajajo v veljavi.

Zahvaljujemo se vam za vaše razumevanje, upoštevanje navodil ob novih ukrepih in vas lepo pozdravljamo.

Nadja Domjanić Curk,

Pomočnica ravnatelja za vrtec