9. razred

Tajnica: Lea Štrman

Blagajničarka: Nika Miholič

Predstavniki šolske skupnosti:  Lea Polanec, Žiga Špendija

Ponoven prihod v šolo: URNIK (25. 5. – 15. 6. 2020)

UČENJE NA DALJAVO

Vaše prispevke v okviru naravoslovnega dneva, ki smo ga izpeljali 21. 4. 2020 najdeš tukaj.

Pri spodnjih predmetih boste dobili navodila in naloge za delo na domu v teh zahtevnih časih. Sledite povezavam in prišli boste do vsebin, ki so vam jih namenili učitelji in katere bi bilo potrebno predelati!

Če ne najdeš uporabniškega imena in gesla za arnes pošto lahko dobiš preko mene na telefon s SMS sporočilom. Navodila za pošiljanje pošte pa so TUKAJ.

KLIKNI NA POVEZAVO IN ZAPIŠI NEKAJ NA NAŠ RAZREDNI ZID

Razredničarka Simona Tomažič

ZGODOVINA

Pozdravljena učenka, pozdravljen učenec! Delo vzami resno in posredovane naloge opravljaj sproti. Učenju zgodovine posveti tedensko vsaj toliko časa, kolikor ga porabimo v šoli (minimalno 4 x 45 minut).

Če boš potreboval/a mojo pomoč, sem ti na voljo na naslovu: suza.kosec@gmail.com

Ostani zdrav/a!

Učiteljica Suzana

1. ZGODOVINA_1_TEDEN

2. ZGODOVINA_2_TEDEN

3. ZGODOVINA_3_TEDEN

4. ZGODOVINA_4_TEDEN

5. ZGODOVINA_5_TEDEN

6. ZGODOVINA_6_TEDEN

7. ZGODOVINA_7_TEDEN

8. ZGODOVINA_8_TEDEN

9. ZGODOVINA_9_TEDEN

LIKOVNO SNOVANJE

Drage učenke likovnega snovanja!

Vabilo na Virtualni sprehod po galerijah

Likovna naloga od 5. 5. 2020 – 13. 5. 2020

Likovna naloga_likovno snovanje_5_maj

BODITE KREATIVNI IN LIKOVNO NALOGO SPREJMITE, KOT LAHKOTEN NAČIN ZA SPROŠČANJE!!

učiteljica Mojca

BIOLOGIJA

Le en klik na povezavo – teden te loči od navodil za domače delo. Z resnim in sprotnim delom nam bo uspelo.

MATEMATIKA

Tudi matematiko se bo treba učiti, da ne bomo vsega pozabili.

UREJANJE BESEDIL

V 1. tednu zapiši povzetek tvoje pisne naloge in si ga pošlji na e-mail  in moj mail: sonja.fajfar@guest.arnes.si.

Če imaš projektno nalogo doma, povzetek vstavi na 2. stran.

2. tednu napiši besedilo tvoje pisne naloge do konca in napiši zaključek pisne naloge in ga vstavi na konec naloge. Pri sestavljanju zaključka si pomagaj z  učbenikom. Pošlji izdelek.

V 3. tednu napiši po zaključku še vire oz. literaturo, ki si jo uporabil pri pisanju svoje naloge. Sem spadajo tudi vse spletne strani, ki si jih uporabil. Kako to napišemo si poišči v učbeniku. Pošlji izdelek.

4. tednu najprej uredi povzetek, zaključek in vire: navodila (klik), nato pa izdelaj kazalo vsebine za tvojo nalogo (kot smo pokazali v šoli). Pošlji izdelek.

V 5.tednu je v ponedeljek  praznik. Zamudniki pošljite naloge. Dodajam navodila (klik) za kazalo vsebine.

6. tednu uredi svojo pisno nalogo. Ko boš imel vse, pošlji. Izdelaj predstavitev svoje naloge (Power Point)  in pošlji do 24. aprila 2020.

7. tednu  uredi  in dokončaj svojo pisno nalogo ter jo pošlji za ocenitev. Potem nadaljuj z izdelavo predstavitve.

V 8. tednu uredi  in dokončaj svojo pisno nalogo ter jo pošlji za ocenitev, če še nisi. Nadaljuj izdelavo predstavitve tvoje pisne naloge.

9. teden imaš kulturni dan. Do naslednjega tedna si pošlji na svoj in moj mail  dokončano nalogo. V šoli jo boš pokazal in dobil oceno.

SODOBNA PRIPRAVA HRANE

1.teden (16. 3. – 20. 3. 2020)

2. teden (23. 3.-2020 – 27. 3. 2020)

3. teden (30. 3. – 3. 4. 2020)