Skupina BALONČKI

V skupini Balončki za otroke skrbijo vzgojiteljice Petra Lah, Ines Bolcar in Milena Kosec.

Septembra se je pričelo novo vrtčevsko leto in s tem smo vzgojiteljice Petra, Ines in Milena pričakale otroke v novi skupini, ki smo jo temu primerno tudi okrasile in opremile.
Naj se vam predstavimo. Smo skupina Balončki, v kateri je 20 otrok, starih od 3 do 5 let. Letos sta se nam pridružila dva  prijatelja, katera smo toplo sprejeli.

V prvem tednu druženja smo se predvsem spoznavali in ponovili lepe besede, kot so hvala, prosim, izvoli, dober dan, nasvidenje, ki nam nekako polepšajo vsakdan. Na to temo smo tudi ustvarjali, tako da smo z vatiranimi palčkami nanašali barvo.
Del našega vsakdana je druženje in gibanje na prostem, kjer otroci najraje prosto tekajo, se igrajo z obroči ter raziskujejo gozd.