Skupina NAVIHANCI

Za otroke skupine Navihanci skrbijo:

vzgojiteljica  Petra Lah

VPO-pomočnica vzgojiteljice Anja Kocjan

V skupini je tudi spremljevalka Tadeja Kolarič.

FEBRUAR

Po dolgem času je po naših hodnikih in igralnicah spet zazvenel otroški smeh. Veselili so se otroci, veselile smo se vzgojiteljice….pogrešali smo se. Najbolj od vsega so nas pobožali iskreni otroški nasmehi in veselje ob vrnitvi v vrtec. Nasmejani, navihani, dobre volje, še bolj pogumni,brez domotožja, večji za kakšno številko oblačil in brez pleničk za spanje so se vrnili, kot da premora sploh ne bi bilo. Da nam je bilo po tem ne željenem premoru še lepše, nas je razveselil sneg. Teh nekaj centimetrov smo izkoristili maksimalno. Tri dni smo se ,,žaklali,, kepali, kotalili, vozili po vseh mogočih bregovih, tudi najmanjših kupčkih snega. Bili smo navdušeni, mraza nismo čutili, pomembno je bilo le, da si bil čim hitreje ,,v grabi,, in potem spet na ,,bregi,,.
Ja, veselo je bilo. Upajmo, da bo spet čim prej tako.
,,Padaj le padaj, beli sneg, da bo na bregu vrisk in smeh.,,