Vrtec Miklavž

VIZIJA Vrtca Miklavž pri Ormožu z dislocirano enoto Kog

“Vrtec naj bo velika družina, v kateri se vsi udeleženci počutijo varno in sprejeto.

Otrokom naj nudi varno, ustvarjalno in zdravo okolje, v katerem se počutijo sprejete, ljubljene in enakovredne.

Skozi različne dejavnosti jim zagotavljamo enake možnosti ob upoštevanju vseh njihovih individualnih značilnosti, potreb in potencialov.

Vzdržujemo pozitivne medsebojne odnose, odnose s starši in okoljem, v katerem živimo.

želimo si, da bi bili vsi, ki vstopajo v naš vrtec, zadovoljni, varni, sprejeti in ustvarjalni.”

VIZ ENOTO MIKLAVŽ PRI ORMOŽU Z DISLOCIRANO ENOTO NA KOGU sestavljata enota Miklavž in enota Kog.

V enoti Miklavž so v šolskem letu 2018/19 3 oddelki:

• Pikapolonice (heterogeni oddelek 1-3 let starih otrok)
  • Zajčki (kombinirani oddelek 2-4 let starih otrok)
  • Čebelice (heterogeni oddelek 4 -6 let starih otrok)

V enoti Kog sta v šolskem letu 2018/19 2 oddelka:

• Srčki (kombinirani oddelek 2-6 let starih otrok)
  • Pikapolonice (kombinirani oddelek 1-4 leta starih otrok)

V vrtec je v šolskem letu 2018/19 vključenih 74 otrok.

Skupaj z 11 strokovnimi delavci bomo tudi v tem šolskem letu skrbeli za vzgojo in varnost in dobro počutje vaših otrok in ob tem sledili ciljem Kurikula za vrtce.
vrtec1_2015

ZDRAVJE V VRTCU