Skupina MAVRICE

Za otroke v skupini MAVRICE skrbijo vzgojiteljici Adrijana Ozmec in Mateja Rakuša.

PRETEKLI DOGODKI ⇓

GALERIJA PRETEKLIH DOGODKOV 2021/2022 >>

SEPTEMBER

Pa se je začelo novo šolsko leto z novimi prijatelji in novimi vzgojiteljicami. Tako je bilo na naš 1. dan v vrtcu.

V drugem tednu vrtca smo se poigrali z barvami in smo z odtiskovanjem dlani ter trganko ustvarjali mavrice prijateljstva.

Tudi prva rojstno dnevna zabava je že za nami. Obiskala nas je mavrična vila in nas zelo dobro razgibala, se z nami igrala na koncu pa še seveda z nami zaplesala. Bila je prava fešta.

Obiskali smo tudi gozdno igralnico , kjer smo najprej opazovali dogajanje v gozdu, poslušali in slišali različne zvoke ter spoznali pesmico o želvici in prijateljih. Na koncu pa se preizkusi v metanju obročev, hoji skozi obroče  in hoji med ovirami.

Naša skupina zelo rada prebira knjige, zato smo se odpravili v šolsko knjižnico, kjer nas je sprejela gospa knjižničarka in nam prebrala pravljico, se z nami pogovorila o ravnanju s knjigami in nam potem knjige tudi izposodila.

Jutra so že mrzla, listje je že obarvano in tudi našo igralnico je že obiskala tetka Jesen.

Da smo se lahko igrali s senzoričnimi škatlami, smo si naluščili koruzo, pripravili vozila in uživali v igranju.

Sproščali smo se ob pomoči našega zajčka.