Vrtec Kog

Vrtec Kog je del VIZ ENOTE MIKLAVŽ PRI ORMOŽU Z DISLOCIRANO ENOTO NA KOGU in kot tak del enovitega zavoda OŠ Miklavž pri Ormožu.

V šolskem letu 2019/20 sta v enoti Kog 2 oddelka:

SKUPINA ODDELEK VZGOJITELJICE, VPO-VZGOJITELJICE
ZAJČKI

HETEROGENI ODDELEK

1 IN 2 LETI STARIH OTROK

ANDREJA KOŠČAK, INES BOLCAR
SONČKI HETEROGENI ODDELEK 3 DO 5 LET STARIH OTROK

JOLANDA MAGDIČ, MATEJA RAKUŠA

TADEJA KOLARIČ-SPREMLJEVALKA

OBRAZCI:

VLOGA ZA VPIS V VRTEC

OBRAZEC ZA OPROSTITEV PLAČILA

OBRAZEC ZA IZPIS IZ VRTCA

OBVESTILA:

Datum: 3. 7. 2020

OBVESTILO

Spoštovani starši,

obveščamo vas, da bo  Vrtec Kog v tednu od 3. 8. do 7. 8. 2020 zaprt. Dežurstvo za prijavljene otroke bo v tem času organizirano v enoti Miklavž.

Glede na trenutno število prijavljenih otrok bo vrtec Kog od 10.8. do 31.8.2020 odprt. V primeru dejanskega nižjega števila vključenih otrok, kot je trenutno predvideno, bodo iz razlogov gospodarnega ravnanja, prijavljeni otroci enote Kog tudi v tem obdobju vključeni v enoto Miklavž, enota Kog pa bo zaprta. Starše prijavljenih otrok bomo o tem pravočasno obvestili.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Nadja Domjanić Curk,

pomočnica ravnatelja za vrtec

KLIKNI ⇓

GALERIJA PRETEKLIH DOGODKOV >>

OBISK POSKOČNIH MUZIKANTOV S PIKAPOLONICO

Sodelovali smo na natečaju Poskočnih muzikantov. Za naš trud so nas nagradili s svojim obiskom. Skupaj smo peli, plesali in se zabavali.