Vrtec Kog

Vrtec Kog je del VIZ ENOTE MIKLAVŽ PRI ORMOŽU Z DISLOCIRANO ENOTO NA KOGU in kot tak del enovitega zavoda OŠ Miklavž pri Ormožu.

V šolskem letu 2020/21 sta v enoti Kog 2 oddelka:

SKUPINA ODDELEK VZGOJITELJICE, VPO-VZGOJITELJICE
GOSENICE

HETEROGENI ODDELEK

1 DO 3 LETA STARIH OTROK

ANDREJA KOŠČAK, INES BOLCAR
NAVIHANCI HETEROGENI ODDELEK 3 DO 5 LET STARIH OTROK

PETRA LAH, ANJA KOCJAN

TADEJA KOLARIČ-SPREMLJEVALKA

OBRAZCI:

VLOGA ZA VPIS V VRTEC

OBRAZEC ZA OPROSTITEV PLAČILA

OBRAZEC ZA IZPIS IZ VRTCA

OBVESTILA:

Pred pričetkom novega šolskega leta  2020/21 si lahko starši preberete naslednja obvestila:

obvestilo za starše vrtca s protokoli-KOG

UVAJANJE NOVINCEV-protokol

Dragi otroci in starši!

Kljub temu, da se z nekaterimi ne vidimo, smo z mislimi vedno pri nas.  Odločili smo se da, da vam praznične dni popestrimo z nekaterimi idejami, da bi vam čas hitreje minil.

Ker se kot prvi mož v prazničnem decembru pojavi Miklavž v spremstvu Parkljev, želimo da se nanj spomnite skozi dejavnosti tudi vi. Po vaši želji.

Kot povezavo vam pošiljam zgodbico o Miklavžu, ki jo lahko poslušate samo s klikom na gumb.

Pravljica

Po pravljici ne pozabite očistiti čevlje.

Nato si lahko izdelate PRIDNOMETER, da  bo Miklavž videl, ali si zaslužite kako darilce.

Spečete lahko parklje in si izdelate sadno malico malo drugače. Klikni na povezavo.

kulinarični kotiček

Za konec pa lahko še likovno ustvarjaš.

Tako, to je za danes vse. Uživaje ob ustvarjanju in se lepo imejte.

Dragi otroci!

Kot smo obljubile, se javljamo tudi ta teden na daljavo. Za vas smo pripravili zanimivo nalogo. Ker nas v bližnji prihodnosti obišče Božiček je zadnji čas, da mu narišemo risbico z našimi željami. Poštar Pavli nam je  že poslal pismo in nas spomnil na to.

Z narisano risbico in poslano po pošti na naslov

BOŽIČEK              Za pravljičnimi vrati Poštarja Pavlija 7                         2002 Maribor

bomo sodelovali tudi v dobrodelnem  projektu Čarobna zima in tako otrokom širom Slovenije, ki si tega ne morejo privoščiti, omogočiti lepše preživljanje prazničnih dni. Za vsako prispelo risbico bo pošta Slovenije donirala 10 centov za ta projekt.

Že v naprej iskrena HVALA!

Za nagrado pa si  bomo lahko  tudi  doma na spletni strani   posta.si/zverjascek  od 15.decembra 2020 do 15 januarja 2021 ogledali lutkovno predstavo  Zverjašček  v izvedbi lutkovnega gledališča Ljubljana.

Lepo bodite in se slišimo drugi teden.

Tako, pa smo zopet z vami. Da si nebi mislili, da smo pozabili na vas. Upam, da ste v teh dneh vsaj malo uživali zunaj na snegu, se nasankali in naredili kakšnega malega snežaka. Ker pa je sneg kaj kmalu skopnel,  se lahko kljub temu odpravite v naravo.

Za vas smo pripravile eno posebno nalogo. Danes si bomo izdelali ledeni okrasek. V naravi je potrebno nabrati različne rastline ( šipek, trave, suhe rože,….) in jih prinesti domov.

Za nalogo potrebujete še en jogurtov lonček ali plastični kozarec, vodo in vrvico.  V kozarec nalijete vodo in v njega položite rastline, oziroma nabrane stvari. Na vrhu kozarca vstavite vrvico v obliki ročaja in vse  skupaj postavite na okensko polico ( če je seveda dovolj mrzlo), da bo vse skupaj zamrznilo. Če ni zunaj dovolj mrzlo, postavite posode v zamrzovalnik. Ko vsebina v kozarcu zamrzne, odstranite plastični lonček in ledeni okrasek obesite na bližnje drevo ali grm.

Za lažje opravljanje naloge pa še nekaj slikic iz vrtca.Uživajte ob nalogi in se slišimo kmalu.

KLIKNI ⇓

GALERIJA PRETEKLIH DOGODKOV >>

OBISK POSKOČNIH MUZIKANTOV S PIKAPOLONICO

Sodelovali smo na natečaju Poskočnih muzikantov. Za naš trud so nas nagradili s svojim obiskom. Skupaj smo peli, plesali in se zabavali.