Skupina ČEBELICE

V skupini Čebelice za otroke skrbijo vzgojiteljice Janja Kocjan , Renata Šimunić in Adrijana Ozmec.

Poglejte kaj smo delali v preteklih mesecih:

V SEPTEMBRU 2020 >>
V OKTOBRU 2020 >>
V NOVEMBRU 2019 >>
V DECEMBRU 2019 >>
V JANUARJU 2021 >>
V FEBRUARJU 2021 >>
V MARCU 2021 >>
V APRILU 2021 >>
V MAJU 2021 >>
V JUNIJU 2021 >>

V SEPTEMBRU

Pa se je začelo novo vrtčevsko leto.

Tako je bilo na prvi dan. Veseli, nasmejani in srečni smo se vrnili med svoje prijatelje. Če ne verjamete, si poglejte in se prepričajte sami.

Prelep jesenski, sončen in topel dan, nas je popeljal na Kajžar med vinograde.

Otroci naše skupine smo se udeležili športne prireditve v sklopu mednarodnega projekta Žogarije v Ormožu. Namen projekta je, da otrokom  predstavlja zdrav način življenja, jih navdušuje nad vrednotami poštenega obnašanja, gibanja, enakosti, solidarnosti, povezovanja, znanja, druženja in igre, torej vrednote, ki so najpomembnejše za celostni razvoj mlade osebnosti. V sklopu tega je del dejavnosti namenjen tudi najmlajšim .  Utrinki iz prireditve so tukaj:

Tudi na našo gozdno igralnico nismo pozabili. Najprej smo pozdravili in objeli svoja drevesa, pobrali veje ij jih znosili na kup, ter iz gozdnega materiala sestavili sebe.