Nujno varstvo v vrtcu Miklavž pri Ormožu med 23. in 27. 11. 2020

Spoštovani starši/skrbniki,

sporočamo vam, da vrtci tudi v prihodnjem tednu med 23. in 27. 11. 2020 nadaljujejo delo na enak način, kot je to določeno z Odlokom o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah ter visokošolskih zavodih.

Vrtci bodo tudi v prihodnem tednu izvajali programe v zmanjšanem obsegu, ki zagotavlja nujno varstvo za otroke, katerih starši so zaposleni in varstva ne morejo zagotoviti na drug način. Tudi naš vrtec Miklavž pri Ormožu.

Nujno varstvo bo za otroke, ki ste jih starši prijavili (do petka 20.11. 2020 do 15.00)  v skladu s sklepom  župana Občine Ormož z dne 23. 10. 2020 potekalo v enoti Miklavž. Prosimo vas, da v vrtec pripeljete le zdravega otroka.

Ponovno se vam zahvaljujemo za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Nadja Domjanić Curk, pomočnica ravnatelja za vrtec