OBVESTILO STARŠEM OB VRNITVI UČENCEV OD 1. DO 3. RAZREDA V OŠ MIKLAVŽ PRI ORMOŽU S PODRUŽNICO KOG

Spoštovani starši, skrbniki,

kot ste  že obveščeni, se naslednji torek, 26. 1. 2021, v šolo končno vračajo  učenci od 1. do 3. razreda.

Vsi smo to že nestrpno pričakovali, tako učenci, učitelji in seveda tudi starši. Veseli  nas, da bodo lahko  vsaj najmlajši učenci deležni pravega pouka v živo in stikov z vrstniki, ki so jih vsi že močno pogrešali. Upamo, da bodo kmalu v šoli tudi ostali učenci.

V danih razmerah se bomo trudili, da bo vrnitev za učence potekala hkrati varno in sproščeno, prvi dnevi pa bodo seveda namenjeni ponovnemu privajanju na običajno šolsko okolje.

Vse potrebne informacije o urnikih, protokolih in higienskih ukrepih vam bomo  posredovali v ponedeljek.

Še beseda zahvale Vam starši in skrbniki:

Zahvaljujemo se Vam,

da ste v času šolanja na daljavo svojim otrokom stali ob strani, jih podpirali in jim pomagali pri šolskem delu. Brez vas bi težko zmogli.

Lepo vas pozdravljamo in veselimo se ponovnega srečanja z našimi in vašimi otroki.

Kolektiv OŠ Miklavž pri Ormožu