OBVESTILO IN ZAHVALA STARŠEM OB VRNITVI VSEH UČENCEV V ŠOLSKE KLOPI

Spoštovani starši in skrbniki, dragi učenci,

veseli smo, da se bomo v ponedeljek, 22. 2. 2021, po dolgem času  videli v živo v učilnicah, hodnike šolskih stavb pa bo ponovno  napolnil živ žav otrok. V danih razmerah se bomo trudili, da bo vrnitev za vse učence potekala hkrati varno in sproščeno, prvi dnevi pa bodo namenjeni ponovnemu privajanju na običajno šolsko okolje in delo.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo Vam, spoštovani starši in skrbniki, da ste v času šolanja na daljavo svojim otrokom stali ob strani, jih podpirali in jim pomagali pri šolskem delu. Brez vas bi težko zmogli.

Ob ponovnem vključevanju učenk in učencev v izobraževalni proces na šolah se je potrebno zavedati, da je virus še vedno med nami, zato bomo še naprej upoštevali preventivne ukrepe, podobno kot v jesenskih mesecih (Pravila – razbremenilni ukrepi – COVID 19

NEKAJ OSNOVNIH NAVODIL:

• Pouk obiskujejo le zdravi otroci.
  • Pouk poteka v matičnih oddelkih (mehurčkih).
  • Zaradi rednega zračenja prosimo, da so otroci v šoli primerno oblečeni.
  • Učenci nosijo maske v skupnih prostorih in v primeru heterogenih skupin (kjer so skupaj učenci iz različnih oddelkov).
  • Malico učenci pojedo v učilnici, kosilo poteka po razporedu.
  • Dodatna strokovna pomoč učencem s posebnimi potrebami se izvaja ob upoštevanju higienskih ukrepov.
  • Učenci po možnosti prihajajo v šolo tik pred pričetkom pouka in po možnosti zapustijo šolo takoj po pouku (peš, prvi možni avtobus, …)

Lepo vas pozdravljamo in se veselimo ponovnega srečanja z našimi in vašimi otroki.

Ravnatelj: Vlado Hebar