Skoči na glavno vsebino

VABILO K VPISU  OTROK V VRTEC MIKLAVŽ PRI ORMOŽU Z ODDELKOM KOG ZA ŠOLSKO LETO 2022/2023

Spoštovani starši/skrbniki,

vabimo vas k vpisu otrok v naš vrtec.

VPIS bo potekal 30. in 31. 3. 2022, in sicer

  • v SREDO, 30. MARCA, od 11.00 do 16.00 (V VRTCU MIKLAVŽ) in 
  • v ČETRTEK, 31. MARCA, od 11.00 DO 16.00 (v VRTCU KOG)

Zaradi lažjega upoštevanja higienskih ukrepov starše/skrbnike vljudno prosimo, da se za svoj termin vpisa predhodno dogovorijo s svetovalno delavko  na tel. št: 02 741 63 54 ali po elektronski pošti: nadja.curk@guest.arnes.si. Izpolnjeno vlogo za vpis lahko oddajo tudi po pošti (VLOGA)

Vlogo za vpis lahko oddate vsi starši/skrbniki, ki nameravate vključiti otroka v vrtec tekom šolskega leta 2022/23, ne glede na to, kdaj  bo otrok dejansko vstopil v vrtec. Vrtec bo izvajal program za  otroke v starosti od dopolnjenih 11 mesecev do vstopa v šolo.

Vljudno vas prosimo, da s seboj k vpisu prinesete EMŠO in davčni številki obeh staršev ter EMŠO otroka.

O sprejemu otroka v vrtec boste pisno obveščeni.

VABLJENI.

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost