Skoči na glavno vsebino

MEDOBČINSKI OTROŠKI PARLAMENT 2022-MOJA POKLICNA PRIHODNOST

V torek, 5. 4. 2022, sta se predstavnici šolskega parlamenta naše šole Pia Antolič in Lučka Perc udeležili medobčinskega otroškega parlamenta, ki je letos potekal v živo na Ormoškem gradu. Mladi predstavniki šolskih parlamentov so v dve urni razpravi predstavljali razmišljanja na temo Moja poklicna prihodnost ter o tej temi tudi razpravljali.  Naši učenki sta se aktivno vključevali in odlično predstavili naše delo  v tem šolskem letu.

Prispevek o medobčinskem šolskem parlamentu si boste lahko ogledali tudi na kabelski televiziji  prihodnji teden (14. 4. 2022), v oddaji Utrip Ormoža ob 20. uri. Ponovitev oddaje bo naslednji dan ob 10. in 16. uri ter v soboto ob 18. uri in v nedeljo ob 11. uri. Oddaja pa bo naslednji dan že tudi Youtubu in FB.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost