Skoči na glavno vsebino

KULTURNI DAN ” USTVARJAJMO, RASTIMO SKUPAJ …”

 

 

26. maja smo za učence obeh šol pripravili kulturni dan ob zaključku branja za Bralno značko “Ustvarjajmo, rastimo skupaj”.

Letos smo sodelovanju povabili štiri gostje: mag. Tilko Jamnik, podpredsednico Društva Bralna značka, avtorico, pravljičarko in knjižničarko Liljano Klemenčič iz KIP Ptuj, knjižničarki iz KFKM Ormož, Leonido Šumenjak in Marijanco Korotaj, ki so soustvarjale naš dan posvečen branju, ustvarjalnosti in osebnostni rasti.
Združile so moči z nami in priredile izvrstne bralno-spodbujevalne, literarno-ustvarjalne delavnice, pravljičarske nastope in svečani podelitvi doseženih pohval, priznanj in nagrad za branje.
Po  obeh podelitvah  smo si privoščili še tri odlične predstave, ki so jih vse leto skrbno pripravljali učenci naše šole s svojimi predanimi mentoricami. Na državno srečanje lutkovni skupin uvrščeno predstavo Zvonček in gledališki predstavi Zverjasec in Dežela velike tovarne besed.
Vsem gostjam, učiteljem in nastopajočim se zahvaljujemo za dan poln vsega lepega in poučnega.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost