Podružnica KOG

OBVESTILA, DOGODKI..                                                                       Tel. pisarna: 02 719 61 60    Tel. kuhinja: 02 719 61 62

Ameriški pregovor pravi: “Pot do uspeha je podobna lestvi – po njej ne moraš z rokami v žepih.” Zatorej se je potrebno dela lotiti že na začetku in vztrajati do konca. Vsi skupaj pripravimo lepe in sončne misli, odprta srca, prijazne besede, nasmeh, ki nas nič ne stane in verjamemo, da bomo zmogli skupaj premagati vse in še več.

DOGAJALO SE JE V TEDNU OTROKA…

PESEM PRIJATELJSTVA

IGRALNI DAN

SPREJEM  PRVOŠOLCEV V ŠOLSKO SKUPNOST

JESENSKI KROS

PRAVLJIČNA URA

KOSTANJEV PIKNIK

TETKA JESEN NA OBISKU

DAN ZA KINO

11. 10. 2018 – ŠPORTNI DAN: POHOD NA HRVAŠKO…obvestilo

“BOGATA” ŠOLSKA TRGATEV

Na čudovit petkov dan je bilo v šolskem vinogradu zelo živahno. Veliki in mali “brači” smo pridno zavihali rokave in pobrali grozdje, ki nam ga je donirala družina Miklin. Naš muzikant Matjaž in njegov pomočnik Taj sta poskrbela, da je bilo “luštno”, kot se za trgatev, ta žlahtni običaj, tudi spodobi. Tudi vinska kraljica nas je počastila s svojim obiskom. 739 litrov soka je že v naši shrambi. Pa naj še nekdo reče, da na Kogu nismo pridni! Bravo mi!

Spoštovani starši in stari starši, družina Miklin in “prešar” Darko Orešnik!

V imenu učencev in celotnega kolektiva OŠ Kog se vam iskreno zahvaljujem za vso pomoč. Brez vas nam ne bi uspelo!

PRISLUHNITE NAM https://www.youtube.com/watch?v=29G8N126uGs

Obvestila_tabla_GOVORILNE-1024x636