VPIS V PRVI RAZRED

VABILO K VPISU V 1. RAZRED

DRAGA BODOČA PRVOŠOLKA, DRAGI BODOČI PRVOŠOLEC,

ZELO SMO VESELI, DA BOŠ JESENI POSTAL/A UČENEC/UČENKA NAŠE ŠOLE, ZATO TE VABIMO K VPISU V 1. RAZRED OŠ MIKLAVŽ PRI ORMOŽU S PODRUŽNICO KOG.

RAZPORED VPISA::

VPIS  V PRVI RAZRED MATIČNE ŠOLE MIKLAVŽ PRI ORMOŽU:

V TOREK 18. 2. 2020 OD 9. 00 DO 12. 00 IN OD 14. 00 DO 17. 00

V SREDO 19. 2. 2020 OD 10. OO DO 13. 00

(*vpis bo potekal v pisarni šolske svetovalne delavke v 1. nadstropju šole)

VPIS V PRVI RAZRED PODRUŽNICE NA KOGU

V ČETRTEK 20. 2. 2020 OD 11. 30 DO 15. 30

(*vpis bo potekal v pisarni šole Kog)

Spoštovani starši, skrbniki!

Vljudno vas vabimo, da pridete na vpis skupaj z otrokom in s seboj prinesete otrokov osebni dokument (osebno izkaznico ali izpisek iz rojstne matične knjige).

Vabila pošiljamo staršem vseh otrok, ki so na seznamu otrok s stalnim ali začasnim  bivališčem v našem šolskem okolišu, ki nam ga posreduje Ministrstvo za šolstvo, izobraževanje  in šport. Če otrok ne živi več na navedenem naslovu, vas vljudno prosimo, da nam to sporočite na telefonsko številko 741 63 54 (Nadja Domjanić Curk, svetovalna delavka).

V primeru, da se vpisa  ne boste mogli udeležiti, se lahko o novem terminu  prav tako dogovorimo po telefonu.

Z veseljem vas pričakujemo!

Svetovalna delavka:                                                                                                                                                                            Ravnatelj: