Skoči na glavno vsebino

Obvestilo o zaprtju vrtca oz. nujnem varstvu otrok v vrtcu Miklavž pri Ormožu

Spoštovani starši/skrbniki,
posredujemo vam naslednjo obvestilo MIZŠ:
»Javnost obveščamo, da so vrtci zaradi poslabšanja epidemiološkega stanja v državi od ponedeljka, 26. oktobra 2020 zaprti, predvidoma za en teden. Ukrep je namenjen zajezitvi širjenja okužb z novim virusom SARS-CoV-2.
V času zaprtja vrtcev so starši plačila za vrtec oproščeni!«

Za starše, ki morajo v naslednjem tednu delati, delodajalec pa jim dela ne more omogočiti na daljavo, bo vrtec Miklavž pri Ormožu deloval v minimalnem obsegu, ki je namenjen samo staršem, ki nujno potrebujejo varstvo otrok (Sklep župana ).
Za vse otroke, katerih starši so v petek, 23. 10. 2020, vzgojiteljicam najavili potrebo po varstvu, bo odprta enota vrtca v Miklavžu. Enota na Kogu bo zaprta. Otroci, ki pridejo v vrtec, morajo biti zdravi.

Prosimo vas za razumevanje in vas lepo pozdravljamo.

Vlado Hebar, ravnatelj

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost