Skoči na glavno vsebino

ZAHVALA STARŠEM OB ZAKLJUČKU ŠOLSKEGA IN VRTČEVSKEGA LETA

Spoštovani starši, skrbniki,

danes zaključujemo šolsko leto 2020/21. Čeprav smo se nanj poskusili karseda dobro pripraviti, nismo pričakovali, da bodo učenci skoraj 4 mesece pouka deležni le na daljavo, otroci pa v vrtcu le v nujnem varstvu. Vendar smo z vašo pomočjo, strpnostjo in sodelovanjem nekako zmogli. Strah pred boleznijo, spremembe na skoraj  vsakodnevni ravni, vladne odredbe, higienski ukrepi, inšpekcijski nadzori, so od vseh nas terjali ogromno naporov in potrpežljivosti. Včasih nismo bili istega mnenja, vendar smo s pogovori rešili marsikatero težavo. In s skupnimi močmi pripeljali naše in vaše otroke do še enega uspešno zaključenega šolskega  in vrtčevskega leta.

Naši učenci, naši in vaši otroci, so leto dni starejši, devetošolci so se od nas tudi poslovili in so pred popolnoma novimi izzivi.  Pred vsemi pa so brezskrbne počitnice. Pošteno so si jih zaslužili.

Za vaše sodelovanje v tem zahtevnem letu se vam iskreno zahvaljujemo in upamo, da nekaj oddiha zase, najdete tudi sami.

Lepo vas pozdravljamo.

Kolektiv vrtca in šole Miklavž pri Ormožu

Na spodnji povezavi si lahko preberete nagovor ministra za zdravje:

NAGOVOR MINISTRA ZA ZDRAVJE

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost