Skoči na glavno vsebino

Francu Fajfarju nagrada dr. Karla Ozvalda za življenjsko delo

Ob mednarodnem dnevu delavcev v vzgoji in izobraževanju je Aktiv ravnateljev občin Ormož, Središče ob Dravi in Sv. Tomaž v petek, 7. 10. 2022, pripravil prireditev za zaposlene, kjer so podelili več priznanj za 20, 30 in 40 let dela v vzgoji in izobraževanju, štiri plakete – Prejele so jih Nataša Rizman in Alenka Šalamon iz OŠ Ormož, Simona Klasinc iz OŠ Miklavž pri Ormožu in Lidija Palčič iz Središča ob Dravi – za posebne dosežke v vzgoji in izobraževanju in nagrado za življenjsko delo dr. Karla Ozvalda. Slednjo je prejel Franc Fajfar, upokojeni učitelj fizike in tehnike na naši šoli. Franc Fajfar je s svojim delovanjem na tehničnem področju dal velik prispevek učencem in okolju, v katerem je deloval, hkrati pa je bil tudi dobitnik državnih priznanj Zveze za tehnično kulturo Slovenije. Podelitev je bila v petek, 7. 10. 2022,  v Domu kulture Ormož. Po podelitvi je sledila predstava Tine Gorenjak in druženje v jedilnici Osnovne šole Ormož.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost