Skoči na glavno vsebino

Otroški občinski svet občine Ormož

V sredo, 12.10.2022, so se učenci petih šol naše občine Ormož udeležili 2. seje otroškega občinskega sveta. Sejo je vodila učenka OŠ Velika Nedelja, ki se je prelevila v vlogo otroške županje. Med predstavniki šol so bili tudi naši učenci: Rok Polanec, David Trstenjak, Lučka Perc in Feona Kozian. Županu in ostalim predstavnikom šol, občine in ravnateljem so predstavili rezultate ankete o zadovoljstvu učencev z življenjem v občini Ormož. Izpostavili so, da si želijo urejenih kolesarskih stez in pločnikov, fitnesa na prostem in kino v Ormožu. Sicer pa so se strinjali, da so z življenjem v domači občini kar zadovoljni. Županu so ob koncu zastavili tudi nekaj vprašanj in podali svoje predloge.

Po zaključku seje smo si pod strokovnim vodstvom ge. Nevenke Korpič ogledali Ormož in prostore občinske uprave. Druženje smo s prigrizkom zaključili v Mladinskem centru.

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost