Skoči na glavno vsebino

Devetošolci na Območnem kvizu o vojni za Slovenijo

  • TEKMOVALCI
  • PUBLIKA
  • SKUPINSKA

V sredo, 7. decembra 2022, so se v  Beli dvorani  Grajske pristave zbrali učenci iz osnovnih šol  Ivanjkovci, Miklavž pri Ormožu, Ormož, Središče ob Dravi in Sveti Tomaž Občin Ormož ter se pomerili v znanju o dogodkih, ki so se v času osamosvajanja Republike Slovenije v letih 1990/91 odvijali na območju nekdanje skupne občine Ormož.

Prireditev je pripravil OZVVS Ormož v sodelovanju z županom Občine Ormož,  PVD SEVER – odbor Ormož, Pokrajinskim muzejem Ptuj – Ormož enota Ormož in Vojaškim muzejem SV. 

Ekipo OŠ Miklavž pri Ormožu so sestavljali Neža Pesrl, Maša Polanec in Anže Miklin. Vsi tekmovalci pa so pokazali zavidljivo znanje o tej tematiki.

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost