Svetovalna služba

Spoštovani starši, dragi učenci

vrtec in šola sta ostajata do nadaljnjega zaprta, pouk poteka na daljavo, preko e-pošte, e-asistenta in spletne strani šole. Tudi šolsko svetovalno delo žal poteka zgolj na daljavo.

Če imate kakšna vprašanja (glede vpisa v vrtec, prvi razred, srednjo šolo, organizacije učenja, vzgojnih težav,…takšnih in drugačnih stisk) lahko stopite v stik s svetovalno službo.

Svetovalna delavka Nadja Domjanić Curk je dosegljiva po  e-pošti nadja.curk@guest.arnes.si in po e-asistentu (šola), kjer se lahko po potrebi dogovorite tudi za telefonski pogovor.

Specialna pedagoginja Irena Žalar  je dosegljiva  po e-pošti irenazalar@siol.net  in po e-asistentu.

V prihodnjih dneh bodo na spletnih straneh šole objavljeni različni nasveti oz. napotki za organizacijo dne v času učenja na daljavo in drugi koristni nasveti, ki vam bodo prišli prav v času, ko se ne moremo videti v živo.

Zahvaljujemo se vam za razumevanje.

Šolska svetovalna služba

Nekaj nasvetov  lahko najdete  tukaj:

NEKOLIKO DRUGAČNO DRUŽINSKO ŽIVLJENJE

KAKO NAČRTUJEM SVOJ DAN V ČASU, KO MORAM OSTATI DOMA:

MOJ DAN V ČASU KORONAVIRUSA