Skoči na glavno vsebino

Uspešna premiera na Srečanju otroških gledaliških skupin

  • babica volk
  • glasbeniki
  • Lucas
  • Ogrevanje
  • pepelka krava
  • pepelka poroka
  • poklon
  • rdeča kapica volk
  • skupinska
  • tretji pujsek

V četrtek, 14. 4. 2022, so se na Srečanju otroških gledaliških skupin v Veliki Nedelji uspešno predstavili člani gledališke skupine OŠ Miklavž pri Ormožu. Premierno so odigrali predstavo Odvratne rime Roalda Dahla, ki jo je prepesnil Milan Dekleva, za oder pa priredil Vinko Möderndorfer, režirala pa mentorica Simona Klasinc. Za predstavo je izvirno glasbo napisal Leon Lah in jo skupaj s štirimi učenci miklavške šole tudi v živo odigral. Igralci so s svojo igro in prezenco navdušili publiko in selektorico, ki je po predstavi pohvalila igralce, izvedbo, glasbeno spremljavo ter scenske in kostumografske rešitve. Skratka, predstavo v celoti.

V mesecu maju bomo na zaključku Bralne značke, 25. 5., predstavo odigrali na učence šole, prav tako pa vas vabimo že na majski Gledališko-lutkovni večer v dvorano pri Miklavžu. 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost