Skoči na glavno vsebino

Naravoslovni dan – DAN ZEMLJE

 • jhdr
  jhdr
 • ND Dan zemlje - kamera (9)
 • ND Dan zemlje - kamera (16)
 • ND Dan zemlje - kamera (19)
 • ND Dan zemlje - kamera (24)
 • ND Dan zemlje - kamera (27)
 • ND Dan zemlje - kamera (30)
 • ND Dan zemlje - kamera (33)
 • ND Dan zemlje - kamera (35)
 • ND Dan zemlje - kamera (39)
 • ND Dan zemlje - kamera (40)
 • ND Dan zemlje - kamera (47)
 • ND Dan zemlje - kamera (57)
 • ND Dan zemlje - kamera (58)
 • ND Dan zemlje - kamera (62)
 • ND Dan zemlje - kamera (63)
 • ND Dan zemlje - kamera (69)
 • ND Dan zemlje - kamera (73)
 • ND Dan zemlje - kamera (74)
 • ND Dan zemlje - kamera (76)
 • ND Dan zemlje - kamera (81)
 • ND Dan zemlje - kamera (84)
 • ND Dan zemlje - kamera (89)
 • ND Dan zemlje - kamera (90)
 • ND Dan zemlje - kamera (92)
 • ND Dan zemlje - kamera (103)
 • ND Dan zemlje - kamera (106)
 • ND Dan zemlje - kamera (109)
 • jhdr
  jhdr
 • jhdr
  jhdr
 • jhdr
  jhdr
 • jhdr
  jhdr
 • ND Dan zemlje - kamera (115)

V sredo, 20.4.2022  smo na naši šoli izvedli dan dejavnosti.  Na naravoslovnem dnevu, ki je potekal ob svetovnem dnevu zemlje, so najmlajši učenci obiskali lovce,  učenci iz 3. razreda so se spremenili v “okoljske detektive”,  učenci iz 4. razreda so se podrobneje poučili o drevesih. Učenci 5. razreda  so se seznanili z nastankom zemlje in prsti.Tudi učenci 6. razreda so bili v naravi in v bližnjem gozdu izdelovali bivake. Učenci 7. – 9. razreda pa so se podrobneje seznanili z astronomijo (ogledali so si planetarij, spoznali značilnosti skafandra in se podrobno seznanili s planetom Zemlja). Kasneje so izdelovali še  ” vodne rakete” in le te na koncu ND tudi izstrelili na športnem igrišču! Zelo poučno in zanimivo preživeti dan dejavnosti!

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost