Skoči na glavno vsebino

PONOVNO V VRTEC IN ŠOLO-OBVESTILO Z NAVODILI ZA STARŠE OTROK VRTCA IN UČENCEV 1. DO 3. RAZREDA

Spoštovani starši,

v spodnjih povezavah se nahajajo obvestila z navodili, s katerimi vas moramo seznaniti pred ponovnim prihodom otrok v vrtec in šolo v ponedeljek 18. 5. 2020. Prosimo vas, da si jih dobro preberete, saj se v ponedeljek vračamo v vrtec in šolo v nekoliko spremenjenih okoliščinah.

Kljub novim navodilom in ukrepom, ki so potrebni, da se zavarujemo pred okužbo s Covid-19, se bomo v vrtcu in šoli potrudili, da se bodo otroci v novih razmerah počutili sprejete, varne in karseda sproščene.

NAVODILA IN OBVESTILA ZA VRTEC MIKLAVŽ IN KOG

Obvestilo za starše vrtca s protokoli-Miklavž

Obvestilo za starše vrtca s protokoli-Kog

Izjava starša o zdravstvenem stanju otroka

NAVODILA IN OBVESTILA ZA OSNOVNO ŠOLO  MIKLAVŽ PRI ORMOŽU IN PODRUŽNICO  KOG

Obvestilo za starše šolarjev 1. do 3. razreda

Izjava starša o zdravstvenem stanju otroka

Podrobnejša pravila in protokoli ravnanja za šolo

 

 

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost